Mechanik Samochodowy

Miejsce pracy: Toruń

Auto Frelik Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje osób na nowe stanowisko :

Opis stanowiska :

naprawa samochodów marki premium

Oczekujemy od kandydatów:

wykształcenia technicznego,
min. 2 letniego doświadczenia w pracy na stanowisku mechanika/elektromechanika samochodowego,
znajomość zagadnień mechaniki pojazdowej,
umiejętność pracy w zespole,
umiejętność czytania schematów mechanicznych ze zrozumieniem,
znajomość budowy samochodów i zasady działania układów mechanicznych,
wysoka kultura osobista,
chęć do podejmowania nowych zadań,
odpowiedzialność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
stabilność zatrudnienia,
niezbędne narzędzia do pracy,
szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego,
pracę w doświadczonym zespole.

Aplikacje z dopiskiem nazwy stanowiska zawierające list motywacyjny oraz CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres kadry@frelik.mercedes-benz.pl lub bezpośrednio do Działu Kadr na ul. Nowotoruńską 27, 85-839 Bydgoszcz.