Mercedes-Benz

Van ProCenter.
 

Kompleksowe świadczenia.
Van ProCenter

Profesjonaliści Mercedes-Benz od samochodów dostawczych.
Van ProCenter to bogate świadczenia w zakresie samochodów dostawczych. Znajdą tu Państwo nie tylko odpowiedni samochód, lecz również indywidualne doradztwo dopasowane do potrzeb. Wysoko wykwalifikowani specjaliści od samochodów dostawczych chętnie odpowiedzą Państwu na pytania dotyczące oferty produktowo - serwisowej, usług mobilnościowych oraz rozwiązań w zakresie zabudów i flot.

Dopiero pomyślne przejście audytu przeprowadzanego przez zewnętrznych audytorów uprawnia dealera Mercedes-Benz do posługiwania się etykietą jakościową Van ProCenter. Van ProCenter odpowiada bardzo surowym wymogom – ich spełnienie jest na bieżąco monitorowane. Gwarantuje to jakość obsługi na najwyższym poziomie.

Profesjonaliści dla profesjonalistów.
W Van ProCenter znajdą Państwo obszerną ofertę produktowo-serwisową: indywidualne doradztwo, kompleksowe usługi serwisowe i mobilnościowe, produkty finansowe, oraz rozwiązania dla flot.

Świadczenia, które gwarantujemy.
Pro: wybór

Pro: wybór
Odwiedzając Van ProCenter, nasi klienci mogą zawsze spodziewać się bogatej ekspozycji samochodów dostawczych Mercedes-Benz, a także szerokiego wyboru aut używanych w certyfikowanym standardzie jakościowym. Jazdy testowe wybranym samochodem są przeważnie możliwe już w ciągu 48 godzin. Na życzenie nasi pracownicy zaoferują Państwu indywidualnie dopasowane usługi finansowe.

Pro: serwis

Pro: serwis
Nasza oferta "Pro" w zakresie serwisu obejmuje kompleksowe usługi serwisowe (m.in. przeglądy, pełna diagnostyka, przechowalnia opon), stałe, niskie ceny napraw eksploatacyjnych, Service24h i wiele innych świadczeń.

Pro: eksperci

Pro: eksperci
Zapraszamy na konsultacje z naszymi ekspertami. W Van ProCenter wszyscy konsultanci ds. samochodów nowych i używanych są specjalnie przeszkoleni. Nasi eksperci od samochodów dostawczych to specjaliści, którzy obsłużą Państwa na najwyższym poziomie.

Pro: dostępność

Pro: dostępność
Nasze wydłużone godziny otwarcia oznaczają dla Państwa nie tylko maksymalną dyspozycyjność, lecz także minimalny czas oczekiwania. Dzięki temu przerwy w eksploatacji aut skracają się do minimum.

Van ProCenter – europejski program

Van ProCenter – europejski program dla klientów samochodów dostawczych.
Van ProCenter to program profesjonalizacji sprzedaży w sektorze samochodów dostawczych Mercedes-Benz.

Program Van ProCenter opracowano z myślą o długofalowym zorientowaniu świadczeń na rosnące potrzeby klientów. Van ProCenter to nowe standardy w zakresie jakości, doradztwa, dostępności produktu oraz serwisu.

Zapraszamy do wizyty w Van ProCenter – najlepiej przekonać się osobiście!